Systém

systém kontroly kvality

Používáme léty prověřený systém pro kontrolu kvality našich služeb, který nám umožňuje odvádět práci lépe než je standard ostatních. Naši vyškolení pracovníci dbají na maximální čistotu a výsledek odvedených prácí. Garantujeme Vám, že provedený úklid nebo údržba bude bez závad přesně dle smluvního ujednání.

systém spolupráce a úklidu

1. Připravíme Vám vhodnou nabídku

Nabízíme kompletní služby včetně dodávky úklidových prostředků a strojového zařízení. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Je pro nás důležité zjistit všechny vaše potřeby a možnosti, abychom pro vás nastavili nabídku spolupráce, která vám bude maximálně vyhovovat.

2. Pustíme se do práce

Jsme připraveni zahájit spolupráci v podstatě ihned od podepsání smlouvy. Máme zkušený personál, kvalitní strojové vybavení a zodpovědný přístup. Používáme pouze ekologicky šetrné přípravky. Naším cílem je být ve všech oblastech úklidu a údržby maximálně ohleduplní k životnímu prostředí. Tato filozofie a přístup se nám vyplácí, nejen díky dlouhodobým a spokojeným zákazníků, kteří tento přístup oceňují, ale také v podobě hodnotného odkazu budoucím generacím.

3. Neustále dohlížíme na kvalitu

Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejdůležitější. Nesnažíme se budovat jednorázové spolupráce kvůli rychlé zakázce. Snažíme se vytvářet dlouhodobé obchodní vztahy založené na spokojenosti, kvalitě a důvěře. Díky našemu systému kontroly a kvality služeb jsme si jisti, že naše práce bude perfektní a vy budete spokojeni.

Nevěříte ? Vyzkoušejte nás a přesvědčte se sami.

4. Uděláme vše pro vaši maximální spokojenost

Po dobu úklidu není nutná vaše přítomnost ani jakákoliv starost o průběh úklidu. Díky našemu systému dohledu a kontroly kvality provedených služeb patříme mezi špičku na trhu. Všichni naši zaměstnanci jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé.